خدمات سالن زیبایی فرشته

دستگاه کویتیشن (ROBOLEX(CWM-920

توضيح فارسي : معرفی :
ROBOLEX سیستمی چند منظوره است که با بکارگیری امواج رادیوفرکانسی، لیزر کم توان، اندرمولوژی و کویتیشن، به دستگاهی کارآمد جهت مقاصد زیبائی و تناسب اندام بدل شده است.

مکانیسم ROBOLEX:
1.استفاده از امواج رادیوفرکانسی بای پلار با فرکانس 1-3Mhz، جهت از بین بردن چربیهای موضعی و سلولیت
در سیستمهای رادیو فرکانسی، عمق نفوذ برابر با نصف فاصله دو قطب است. پروبهای RF لاغری موجود در این دستگاه، از یک طرف در اندازه ای طراحی شده است که عمق نفوذی در حد لایه هیپودرم ایجاد می کند. از طرف دیگر، این پروبها دارای وکیوم مکانیکالی هستند که با ایجاد فشار منفی درحد 8bar، پوست را بداخل خود کشیده، موجب دستیابی کامل امواج رادیوفرکانس به عمق چربی هیپودرمی می شود.

2.مجهز به هندپیس RF بای پلار و مولتی پلار با اندازه کوچک، جهت کار بر روی صورت و گردن، که موجب جوانسازی، رفع چین و چروک، لیفتینگ و افزایش قوام پوست می شود.

3.از مزایای دیگر این دستگاه، تعبیه وکیوم مکانیکال بین دو قطب RF است که همزمان با بهره گیری از مزایای RF، موجب بهره گیری از مزایای اندرمولوژی، شامل افزایش میکروسیرکولاسیون، تحریک ساخت کلاژن و الاستین، درناژ لنفاوی در نواحی مبتلا به سلولیت و کمک به دفع ترشحات پس از لیپوساکشن خواهد شد.

4.استفاده از لیزر کم توان 500 نانومتری، جهت افزایش میکروسیرکولاسیون موضعی، که موجب کمک به از بین بردن چربیهای موضعی، سلولیت و جوانسازی شده،بابرداشتسلولهایمردهازسطحپوست،موجبازبینرفتنزبریپوستخواهدشد.
3.مجهز به وکیوم مکانیکال (اندرمولوژی) جهت افزایش خونرسانی و درناژ لنفاوی در پوست و بافت چربی، که با ایجاد فشار منفی 8bar، موجب کمک به درمان سلولیت، افزایش متابولیسم سلولهای چربی، دفع مواد زائد سلولها، تحریک ساخت کلاژن و الاستین در پوست می شود.

5.مجهز به تکنولوژی کویتیشن، که با استفاده از امواج اولتراسوند، موجب شکستن دیواره سلولهای چربی، درنواحی با ضخامت زیاد چربی خواهد شد.

کاربرد :
-رفع سلولیت
-رفع شلی و افتادگی پوست
-از بین بردن چین و چروک
-از بین بردن منافذ باز پوستی
-از بین بردن چربیهای موضعی
-کمک به اصلاح ظاهر ناهموار پوست پس از لیپوساکشن
-کمک به تخلیه ترشحات پس از لیپوساکشن
-فرم دهی به بدن

مزایای استفاده :
-استفاده از امواج رادیوفرکانس با فرکانس 1-3 MHz
-مجهز به پروب منوپلار، بای پلار، تری پلار
-استفاده از انرژی لیزر با طول موج 650nm
-ایجاد وکیوم مکانیکال با فشار منفی 600mmHg , 0.8 bar

اطلاعات بيشتر :

www.fereshtehbeauty.ir

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

9705