خدمات سالن زیبایی فرشته

دستگاه لیزر Nd Yag Q-Switched مدل LUCID QY

توضيح فارسي : معرفی :
لیزر Q-Switched Nd:YAG LUCIDQY،دارای دوطول موج 1064 و 532 نانومتری است. طول موج 532 نانومتری، توسط پیگمانهای ملانین موجود در اپیدرم جذب شده، بدون آسیب به بافتهای محیطی، موجب از بین بردن ضایعات پیگمانته اپیدرمی نظیر کک و مک می شود.
طول موج 1064 نانومتری بکار رفته در این دستگاه، به عمق درم نفوذ کرده، موجب از بین بردن ضایعات پیگمنته عمقی نظیر Nevus of ota و تاتو می شود.

در این دستگاه، پالسها بسیار سریع و در مدت کوتاه 5 نانوثانیه ای اِعمال می شوند. سرعت بالای این سیستم، ریسک بروز عوارض جانبی نظیر سوختگی و PIHرا بسیار کاهش می دهد.
از ویژگیهای منحصربفرد این دستگاه، مجهزبودن به تکنولوژیTop-Hat mode است. در سایر Q-Switched های موجود در بازار، لیزر بصورت مخروطی به پوست تابانده می شود، در این حالت، مرکز محل اثر لیزر، بیشترین انرژی را دریافت کرده و این انرژی بصورت مخروطی و بتدریج کاهش خواهد یافت. لذا نیاز به هم پوشانی شاتها وجود دارد که موجب افزایش ریسک بروز سوختگی و PIH می شود. اما در دستگاه LUCIDQY، لیزر بصورت یکنواخت در کل هر شات ِاعمال شده، نیازی به Overlap وجود ندارد، که بالطبع درمان موثرتر بوده، از ریسک بروز عوارض جانبی به میزان بسیار زیادی خواهد کاست.

کاربرد :
از بین بردن ضایعاتی نظیر:
-Freckle
Speckle-
Blemish-
Café au lait spot-
Becker’s nevus-
Nevus of ota-
Abnom-
Tattoo removal-
Melasma-
Hyperpigmentation
جوان سازی
از بین بردن منافذ باز پوستی

مزایای استفاده :
-Mass Storage Space
درمان سریع ودقیق ضایعات،توسط برنامه های ذخیره شده درسیستم،جهت ضایعات مختلف پوستی

-Stable Supply System
باتنظیم این حالت دردستگاه،امکان دسترسی به سطوح انرژی یکنواخت وبدون تغییر،حتی دردرمانهای طولانی مدت،فراهم می شود.

-Quashi-Long mode
درطول موج 1064 nm وپهنای پالس 300 میکروثانیه،جذب لیزرتوسط پیگمان ها،موجب تولیدحرارتی درحدموردنیازبرای تحریک کلاژن سازی خواهد شد،که موجبات لیفتینگ و افزایش قوام پوست رافراهم می کند.

-High Pulse Frequency
بابکارگیری فرکانس 15 هرتزدراین سیستم،سرعت تابش لیزربه پوست بسیار کمترشده،باکاهش مدت مواجه پوست بالیرز،احتمال بروز عوارضی نظیر PIH،بسیاربسیارکمترخواهد شد.

-Auto-adjustable Spot-Size
قابلیت تغییراندازه شاتها،بدون نیازبه تعویض هندپیس،امکان درمان درنواحی مختلف رافراهم می آورد.

-Advanced Arm
قابلیت تطبیق بازوی بکاررفته دراین دستگاه،باویژگیهای کاربر،استفاده آسان ازاین سیستم رافراهم آورده است. همچنین،بازوی این مدل نسبت به مدلهای مشابه،مقاومت بیشتری نسبت به ضربه های احتمالی دارد.

-Top-Hat mode
این تکنولوژی منحصربفرد،محل اثرلیزر را ازشکل مخروطی،به شکل مسطح تبدیل کرده است. این تکنولوژی بسیار ویژه،موجب عدم نیازبه هم پوشانی مناطق درمان شده،لیزربصورت یکنواخت به محل درمان تابانده می شود،که علاوه بردستیابی به درمان موثرتر،ریسک بروزعوارض جانبی نظیر PIH رابسیارکمترخواهدکرد.

-Unique jog & Shuttle
درصورت عدم تمایل به استفاده ازصفحه لمسی،پزشک می تواند از دکمه ای که برروی بدنه دستگاه تعبیه شده است،استفاده نماید.

اطلاعات بيشتر :

www.fereshtehbeauty.ir

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

9676